Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Koszty, czas i sposoby dostawy

Koszty i czas doręczenia w Polsce:

  Cena:   Doręczenie:
Kurier   15,00 zł   w następnym dniu roboczym po wysłaniu
Poczta Polska
Pocztex Kurier48
  11,00 zł   w drugim dniu roboczym po dniu wysłaniu,   jeśli wysyłka do godz. 15.00.
Darmowa wysyłka   0,00 zł
(od wartości zamówienia 150 zł)
  w następnym dniu roboczym po wysłaniu
Odbiór osobisty   0.00 zł   po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru

Darmowa wysyłka:

Zamówienia o łącznej wartości powyżej 150 zł są wysyłane GRATIS kurierem. Proszę zaznaczyć opcję Darmowa wysyłka, pojawiająca się gdy koszyk przewyższa wartość 150 zł.

Moment wysyłki:

Wasze zamówienie jest wysyłane z reguły w tym samym dniu, lub w następnym dniu roboczym po wpłynięciu płatności. Decyduje tutaj godzina wpłynięcia płatności i czy pozwala ona na przekazanie Waszego zakupu do wysyłki jeszcze tego samego dnia.

W okresie letnim i w okolicy długich weekendów wysyłka może się opóźnić (wiadomo dlaczego :-). Regulaminowy czas dostawy, czyli maksymalnie 7 dni roboczych, pozostaje oczywiście zawsze zachowany.

W pilnych przypadkach prosimy o tym wspomnieć w uwagach do zamówienia. Problemy na ogół można rozwiązać.

#codziennie5 Jeszcze słowo o opakowaniach – Żując Źdźbło Trawy wspiera akcję #codziennie5 czyli codzienną drobną naprawę świata przez zebranie choćby najmniejszych 5 śmieci.
Tu możecie dowiedzieć się więcej.

Jednak zapobieganie jest lepsze. Dlatego wysyłane produkty są pakowane wyłącznie w karton i jeśli bezpieczeństwo przesyłki tego wymaga, w papier. Proszę zgniećcie i wyrzućcie opakowanie do pojemnika z makulaturą. Chyba że znajdziecie sposób na ich ponowne użycie.

Odbiór osobisty:

Również w przypadku odbioru osobistego – by ograniczać wprowadzanie dodatkowych opakowań i oszczędzać surowce, odbierane produkty nie są pakowane. Proszę przynieście na nie torbę.

Odbiór osobisty jest dostępny pod adresem ul. Nowowiejskiego 6e/79, 40-139 Katowice. Proszę wcześniej uzgodnić termin odbioru poprzez kontakt@zztrawy.pl.

Wysyłka za granicę:

Planowana i prace są w toku.