Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Koszty, czas i sposoby dostawy

Koszty i czas doręczenia w Polsce:

Cena: Doręczenie:
Kurier 15 zł w następnym dniu roboczym po wysłaniu
Pocztex Kurier 48 Poczta Polska 11 zł w drugim dniu roboczym po wysłaniu jeśli wysyłka do godz. 15.00
List polecony Poczta Polska 5,9 zł Dostępny tylko przy zakupie samych bransoletek.
Przeciętny czas dostawy listu
poleconego – 3 dni.
Darmowa wysyłka   0,00 zł
(od wartości
zamówienia
150 zł)
w następnym dniu roboczym po
wysłaniu
Odbiór osobisty   0.00 zł po wcześniejszym ustaleniu terminu
odbioru

Darmowa wysyłka:

Zamówienia o łącznej wartości 150 zł lub wyższej są wysyłane kurierem GRATIS.

Moment wysyłki:

Wasze zamówienie jest wysyłane z reguły w tym samym dniu, lub w następnym dniu roboczym po wpłynięciu płatności. Decyduje tutaj godzina wpłynięcia płatności i czy pozwala ona na przekazanie zakupu do wysyłki jeszcze tego samego dnia. Maksymalny czas przygotowania wysyłki to 3 dni.

W okresie letnim i w okolicy długich weekendów wysyłka może się opóźnić (wiadomo dlaczego :-). Regulaminowy całkowity czas dostawy, czyli maksymalnie 7 dni roboczych, pozostaje oczywiście zawsze zachowany.

W pilnych przypadkach prosimy o tym wspomnieć w uwagach do zamówienia. Problemy na ogół można rozwiązać.

#codziennie5 Jeszcze słowo o opakowaniach – Żując Źdźbło Trawy wspiera akcję #codziennie5 czyli codzienną drobną naprawę świata przez zebranie choćby najmniejszych 5 śmieci.
Tu możecie dowiedzieć się więcej.

Jednak zapobieganie jest lepsze. Dlatego wysyłane produkty są pakowane wyłącznie w karton i jeśli bezpieczeństwo przesyłki tego wymaga, w papier. Proszę zgniećcie i wyrzućcie opakowanie do pojemnika z makulaturą. Chyba że znajdziecie sposób na ich ponowne użycie.

Odbiór osobisty:

Również w przypadku odbioru osobistego – by ograniczać wprowadzanie dodatkowych opakowań i oszczędzać surowce, odbierane produkty nie są pakowane. Proszę przynieście na nie torbę.

Odbiór osobisty jest dostępny pod adresem ul. Nowowiejskiego 6e/79, 40-139 Katowice. Proszę wcześniej uzgodnić termin odbioru poprzez kontakt@zztrawy.pl.

Wysyłka za granicę:

Planowana i prace są w toku.