Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Koszty, czas i sposoby dostawy

Koszty i czas doręczenia w Polsce:

  Cena:   Doręczenie:
Kurier   15 zł   w następnym dniu roboczym po wysłaniu
Pocztex Kurier 48 Poczta Polska   11 zł   w drugim dniu roboczym po wysłaniu jeśli wysyłka do godz. 15.00
List polecony Poczta Polska   5,9 zł   Dostępny tylko przy zakupie samych bransoletek.
Przeciętny czas dostawy listu
poleconego
Darmowa wysyłka   0,00 zł
(od wartości
zamówienia
150 zł)
  w następnym dniu roboczym po
wysłaniu
Odbiór osobisty   0.00 zł   po wcześniejszym ustaleniu terminu
odbioru

Darmowa wysyłka:

Zamówienia o łącznej wartości 150 zł lub wyższej są wysyłane kurierem GRATIS.

Moment wysyłki:

Wasze zamówienie jest wysyłane z reguły w tym samym dniu, lub w następnym dniu roboczym po wpłynięciu płatności. Decyduje tutaj godzina wpłynięcia płatności i czy pozwala ona na przekazanie Waszego zakupu do wysyłki jeszcze tego samego dnia.

W okresie letnim i w okolicy długich weekendów wysyłka może się opóźnić (wiadomo dlaczego :-). Regulaminowy czas dostawy, czyli maksymalnie 7 dni roboczych, pozostaje oczywiście zawsze zachowany.

W pilnych przypadkach prosimy o tym wspomnieć w uwagach do zamówienia. Problemy na ogół można rozwiązać.

#codziennie5 Jeszcze słowo o opakowaniach – Żując Źdźbło Trawy wspiera akcję #codziennie5 czyli codzienną drobną naprawę świata przez zebranie choćby najmniejszych 5 śmieci.
Tu możecie dowiedzieć się więcej.

Jednak zapobieganie jest lepsze. Dlatego wysyłane produkty są pakowane wyłącznie w karton i jeśli bezpieczeństwo przesyłki tego wymaga, w papier. Proszę zgniećcie i wyrzućcie opakowanie do pojemnika z makulaturą. Chyba że znajdziecie sposób na ich ponowne użycie.

Odbiór osobisty:

Również w przypadku odbioru osobistego – by ograniczać wprowadzanie dodatkowych opakowań i oszczędzać surowce, odbierane produkty nie są pakowane. Proszę przynieście na nie torbę.

Odbiór osobisty jest dostępny pod adresem ul. Nowowiejskiego 6e/79, 40-139 Katowice. Proszę wcześniej uzgodnić termin odbioru poprzez kontakt@zztrawy.pl.

Wysyłka za granicę:

Planowana i prace są w toku.