Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Kontakt oraz Po co Żując Źdźbło Trawy

Agnieszka Kelner zztrawy.pl                                                                                        ul. Nowowiejskiego 6e/79,  40-139 Katowice
kontakt@zztrawy.pl

Żując Źdźbło Trawy®2018 jest chronionym znakiem towarowym. Teksty, zdjęcia i grafiki na stronie zztrawy.pl są chronione prawem autorskim. Jeśli ktoś chce coś wykorzystać, lub podzielić się swoją opinią, przemyśleniami, krytycznymi i niekrytycznymi uwagami oraz propozycjami, to proszę skontaktować się poprzez kontakt@zztrawy.pl (w Polityce Prywatności znajdziecie informacje w jaki sposób maile i dane w nich przesyłane będą przechowywane).

Wasz feedback jest ważny. Pamiętajcie tylko, że podczas gdy kontakty między ludźmi to niewątpliwie jedna z najlepszych stron życia, czas na to przeznaczany to dobro luksusowe. Inwestujmy go mądrze.
Dlatego nie ma strony na Facebooku, nie ma logowania i forum oraz nie ma bloga. Tyle już jest blogów więc po co stwarzać kolejny? To co mam do powiedzenia wolę przekazać głosami profesjonalistów w odnośnikach w Recenzjach. Jesteśmy bombardowani przez wystarczająco dużo treści, czas zachować się minimalistycznie i skupić na przeżywaniu własnego życia.

Dla kupujących w sklepie: pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR).

Po co Żując Źdźbło Trawy

Pomysł na Żując Źdźbło Trawy powstał w reakcji obronnej na atakujący z wszystkich stron przekaz jedynie słusznego sposobu na życie:

– posiadać więcej, żyć szybciej, wymyślać bądź akceptować wszelkiego typu nowości zapychające życie, wciąż się dopasowywać, być coraz bardziej efektywnym, sprawnym, z elastycznym podejściem, realizować się przez sukcesy, awanse i pracując z większym poświęceniem, zgadzać się z celami i wizjami organizacji komercyjnych i politycznych goniących za ciągłym wzrostem, zwiększeniem produkcji i sprzedaży i wierzyć że pomimo lokalnych niedociągnięć ten cały zabiegany świat jest generalnie dobrze zorganizowany i zmierza drogą rozwoju i postępu ku świetlanej przyszłości.

Po kilkunastu latach intensywnego, przebodźcowanego życia w takiej rzeczywistości, również korporacyjnej, ten styl się dla mnie wyczerpał. Intensywność przestała wystarczać, wróciły wizje i oczekiwania z młodości. Zaczęło brakować sensu i wartości. Do głosu doszły odkładane na bok zastrzeżenia do sposobu funkcjonowania świata.

Szukając podobnych do moich obserwacji i głosów rozsądku, postanowiłam sama stworzyć miejsce, które gromadziłoby inne spojrzenia na życie, odtrutki od nowego wspaniałego świata, po które można sięgnąć gdy wydaje się że pozostaliśmy jedynymi normalnymi ludźmi wśród całej reszty zagonionych i zagubionych. Sklep jest dla tych, którzy maja ochotę lub potrzebują pokazać, że jeszcze zachowali tą normalność i indywidualność. I żeby jakoś dało się żyć w pokorporacyjnej rzeczywistości.